п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
США будуть прискорено навчати українських військових користуватися далекобійною артилерією, радарами та іншим озброєнням : у Москві вже нервують

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Озброєння та техніка

США будуть прискорено навчати українських військових користуватися далекобійною артилерією, радарами та іншим озброєнням : у Москві вже нервують

views205

15.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

Головнокомандувач США в Європі та його штаб розробляють навчання для українських військ, які відбуватимуться на континенті та навчатимуть солдатів користуватися новою зброєю, яка буде постачатися у рамках додаткової  військової допомоги.   Навчання буде тривати декілька днів.

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на високопоставленого чиновника Пентагону.

Адміністрація Байдена значно розширила види озброєння, яке вона надасть українським військовим.  Очікується, що наступна фаза війни включатиме жорстокі бої на території Донецької,  Луганської області, Харківської та Запорізької областей.    

Додаткова допомога в безпеці у розмірі 800 мільйонів доларів вперше включатиме протипіхотні міни, артилерію великої дальності, бронетехніку та радіолокаційне обладнання ­, -  заявив високопоставлений чиновник з оборони США.

Навчання буде зосереджено на використанні 155-мм гаубиць, контрартилерійських радарів  та радарів протиповітряної оборони Sentinel й триватиме кілька днів, сказав чиновник на умовах анонімності.

Реакція Росії на постачання важкого озброєння від США та країн НАТО

Росія, яка вдерлася в Україну,  у традиційній для себе манері почала звинувачувати США у «додаванню палива» у військові дії.

Росія надіслала Сполученим Штатам офіційну дипломатичну ноту, в якій попереджає, що постачання США та НАТО «найчутливіших» систем озброєння в Україну «додають палива» у конфлікт та можуть призвести до «непередбачуваних наслідків». 

У своїй ноті РФ використовувала пропагандистські штампи, які сама й вигадує. Наприклад: «загроза потрапляння високоточної зброї в руки радикальних націоналістів, екстремістів та бандитських сил в Україні».

Серед озброєння, яке Росія назвала «найбільш чутливими», були «реактивні системи залпового вогню», хоча вважається, що Сполучені Штати та їхні союзники по НАТО не постачали цю зброю Україні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі