вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Справа про побиття жінки: у жовтні відбудеться суд над ветераном Михайлом Майманом, якого затримувала Нацполіція та СБУ

Cіпратов Роман


Суспільство , Право

Справа про побиття жінки: у жовтні відбудеться суд над ветераном Михайлом Майманом, якого затримувала Нацполіція та СБУ

views161

13.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

Скандально відомий ветеран та волонтер, підозрюваний у шахрайстві та торгівлі зброєю, Михайло Майман фігурує у кримінальній справі про побиття.

Як повідомляє РБК-Україна, судове засідання у справі призначено на 25 жовтня 2022 року. Відомо, що адвокатом обвинуваченого виступає адвокат Олена Черьомуха. Кримінальне провадження № 12021100010001073 розглядатиме справу між обвинуваченим Майманом Михайлом та Лазаренко Світланою, яка є потерпілою у справі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що Майман Михайло штовхнув Лазаренко Світлану Іванівну, внаслідок чого остання зазнала тілесних ушкоджень у вигляді перелому променевої кістки. Справу розглядатиме Голосіївський районний суд Києва 25 жовтня об 11:00.

Про нового адвоката Маймана відомо мало. Вона не значиться в реєстрі боржників, а за даними Opendatabot володіє ГО «П'ЯТА ВЛАДА», ТЗОВ ЮКК «ЧЕЛІЗА». Проте, за інформацією видання, людина з таким самим ім'ям фігурувала у справі навколо рейдерського захоплення місцевого підприємства «Волинь-Лада», де вона працювала юристом.

Повідомлялося, що працівники приватної фірми двічі намагалися взяти під охорону приміщення, розташованих на території ЗАТ «Волинь-Лада». Опоненти, що представляють інтерес підприємця показували оригінали договору власником цих приміщень Миколою Кобаком.

Втім, представники «Волинь-Лади» та орендарі приміщень на цій території не дозволяли їм це зробити, а дійсні документи, на підставі яких ЗАТ «Волинь-Лада» змушена залишити орендоване приміщення, назвали фальсифікацією.

У виданні нагадали, що Михайло Майман – ветеран АТО та волонтер. У 2022 році, за словами самого Маймана, брав участь у битві за Київ, зокрема очолюваний ним батальйон «Архангела Михайла» нібито звільняв населені пункти поблизу Макарова на Київщині. На сьогодні відомо, що батальйон не входить до складу ТРО.

Саме під час боїв за Київ Михайла Маймана почали звинувачувати в тому, що замість звільнення Київської області він займався обманом довірливих співгромадян. Зокрема, блогери та ЗМІ запідозрили Маймана у зйомці постановочних відео. Про це писали і блогери, і колишні побратими Маймана з батальйону.

На відео, яке потрапило в мережу інтернет чудно голос, схожий на Маймана, який коментує зйомку і дає вказівки «акторам». Згідно зі свідченнями колишніх підлеглих Маймана з батальйону «Архангели Михаіла», Майман нібито примудрився зібрати щонайменше 1,3 мільйона доларів, однак усі присвоїв собі і не витратив на потреби ЗСУ ні копійки.

Також наголошується, що Маймана вже затримувала у червні цього року СБУ, а у вересні – Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

За інформацією видання «Телеграф», поточне звинувачення – за статтею 262 (викрадення, присвоєння, здирство вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв або радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства, карається позбавленням).

Далі слідство розглядає можливість перекваліфікації інші статті.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі