п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Сполучені Штати закликали Грузію посилити підтримку України

Світлана Макарова


Політика

Сполучені Штати закликали Грузію посилити підтримку України

views47

25.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Держсекретар США Ентоні Блінкен у листі главі МЗС Грузії Іллі Дарчіашвілі у зв'язку з його призначенням на посаду закликав ужити всіх можливих кроків для підтримки України та притягнення Російської Федерації до відповідальності за її військові злочини.

Про це повідомляє "Грузия Online".

Лист написаний 22 квітня, але був опублікований у грузинських ЗМІ тільки тепер.

Блінкен також зазначив, що "незважаючи на те, що належить зробити ще більшу роботу зі зміцнення демократичних інститутів і процесів, диверсифікації економіки та врегулювання регіональних конфліктів", Сполучені Штати підтримують грузинський народ у цих зусиллях.

Держсекретар сказав своєму грузинському колегі, що Сполучені Штати, як і раніше, віддані стратегічному партнерству з Грузією.

Він також акцентував увагу на партнерстві двох країн у сфері глобальної безпеки за останні 30 років і привітав зусилля влади Грузії на глобальному та регіональному рівнях, "особливо на тлі агресії Кремля".

"Сполучені Штати засуджують окупацію Грузії з боку Росії і продовжують рішуче підтримувати суверенітет і територіальну цілісність Грузії в межах її кордонів, визнаних на міжнародному рівні", - сказав Блінкен.