субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Співзасновника Pink Floyd оголосили персоною нон грата у Кракові: причина

Світлана Макарова


За кордоном , Російська агресія

Співзасновника Pink Floyd оголосили персоною нон грата у Кракові: причина

views287

29.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

У польському місті Кракові міська рада у середу, 28 вересня, ухвалила резолюцію "про визнання осіб, які підтримують кремлівський режим, персонами нон грата в Кракові". Серед них і співзасновник гурту Pink Floyd Роджер Вотерс.

Про це повідомляє TVN24.

Ухвалена резолюція є символічною відповіддю на тези, висловлені зокрема Вотерсом. Про нього депутати прямо пишуть у тексті документа.

"Краківські депутати визнають, що як пан Роджер Вотерс, так і будь-яка інша особа, яка публічно вихваляє, підтримує чи іншим чином підтримує кремлівський режим, буде вважатися персоною нон грата у Кракові", – йдеться в резолюції.

Там також зазначається, що Краків як місто-побратим Львова та Києва має особливе зобов'язання зайняти позицію проти просування дезінформації, яка зводить наклеп на український народ.

"Ми хочемо дати зрозуміти, що для Роджера Ватесра, політика і публіциста, який підтримує російську пропаганду, немає місця в Кракові, що йому тут не раді", – заявив під час сесії депутат Міхал Древніцький.

Проєкт постанови був підготовлений депутатами правлячої партії "Право і справедливість" та ухвалений одноголосно.

Нагадаємо, ще з початку російського вторгнення в Україну Вотерс різко критикував підтримку України Заходом, оскільки, на його думку, відправка туди зброї призведе до непотрібної ескалації конфлікту. 

Вотерс також надіслав листа першій леді України Олені Зеленській, у якому назвав допомогу Заходу трагічною помилкою й звинуватив США в бажанні продовжувати війну в Україні якомога довше.

Через його погляди на війну в Україні, які не є популярними в Польщі, організатори вирішили скасувати концерт Вотерса у Кракові, запланований на квітень 2023 року. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі