неділя, 29 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Сьогодні день Гідності та Свободи — велике свято, що символізує велич й міць українського народу

Медіа-група Патріот Донбасу


Суспільство

Сьогодні день Гідності та Свободи — велике свято, що символізує велич й міць українського народу

views421

21.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

В цей день, 21 листопада 2013 року, почалося народне повстання українців за свої права і свободи, яке з самого початку отримало назву «Євромайдан», а незабаром Революція Гідності. Ця подія характеризується як наймасштабніша за своїм значенням у новочасній історії України з неподільним героїзмом українців.

Здійснилося пророцтво Тараса Шевченка, що Україну «злії люди в огні окрадену збудять». Окрадену з її державницької свідомості, з її, політичної традиції, з її розуміння потреби боротися за рідну волю, якої не буде без власної держави. Тому нам нічого дивуватися, що українська Революція Гідності була такою, якою вона була — повної завзяття й ентузіазму, цілковитої ініціативності та творчого конструктивізму. І головне, раціональним продовженням за демократизацію та європейський вектор розвитку.

Вісім років тому на «Майдані» відродилася Україна. Вона, всупереч зусиллям наших недругів і ворогів як зовні, так і всередині країни, прокладає собі дорогу в прогресивний європейський світ, виховує нового українця і заявила, що Україна не вмерла. І могутньою силою духу свого незламного народу тільки зміцнює свої позиції як незалежна держава. Почався новітній відлік історії нашого життя. І варто підкреслити, що усі ми є сучасними учасниками творіння Української новітньої держави.

Дорогі українці ! Колектив редакції «Патріот Донбасу» вітає всіх патріотів країни з національним святом — День Гідності та Свободи! У цей знаменний і величний день ми відаємо шану усім причетним до національно-визвольної боротьби України, всім, хто стояв за перемогу Революції гідності. І наш святий обов’язок — не зрадити жертву всіх тих, хто поклав своє життя на вівтар Свободи.

Ми українці, — нація нескорених та вольових борців за справедливість і самостійність. І нехай патріотизм, духовна єдність та гідні вчинки будуть основою нашого життя та укріплять нашу Українську Державу!

Слава Україні! Героям Слава!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі