субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Що відомо про нову кримінальну справу проти терориста Ігоря Безлера

Олександр Слов'янець


Події , Право

Що відомо про нову кримінальну справу проти терориста Ігоря Безлера

views1460

27.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Йде розслідування ще по одному кримінальному провадженню щодо терориста та воєнного злочинця Ігоря Безлєра, постать якого більш відома за подіями 2014 року на Донеччині, зокрема, в окупованій Горлівці.

У цій кримінальній справі розслідуються події березня 2014 року в Криму. Безлер у той час був причетний до терористичного угрупування «самооборона Криму».

Разом зі своїми поплічниками Ігор Безлер затримав 13 березня у Сімферополі трьох громадян України. Захоплених заручників відвезли до приміщення військового комісаріату та помістили у підвал. На той час Крим вже був окупований російською армією.  

Безлер особисто допитував заручників. Під час допиту одного із них Безлєр приставляв пістолет до голови людини та обіцяв спочатку прострелити ногу, потім живіт, а потім вже голову. Таким чином терорист намагався дізнатися, навіщо громадяни України приїхали до Криму й нібито готували терористичний акт у Севастополі.

Інших затриманих били хокейною ключкою, вимагаючи у них зізнання у намірах перешкодити проведенню так званого «референдуму» у захопленому Криму.

Безлєру оголошено підозру у порушенні законів та звичаїв війни, крім того, він підозрюється в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України.

Перша справа Ігоря Безлера, де він є обвинуваченим у вбивстві та катуванні нацгвардійця, а також підприємця з Горлівки, вже перебуває у суді.

Військовий злочинець Ігор Безлер зараз перебуває десь на окупованих територіях або в РФ. Востаннє він «засвітився» в окупованому Бердянську.

Нагадаємо, що відомо про деяких закордонних «експертів» та спостерігачів на фейковому референдумі.  

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі