п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ анонсувала контрдиверсійні навчання у більшості регіонів України

Наталя


Суспільство , Події

СБУ анонсувала контрдиверсійні навчання у більшості регіонів України

views153

15.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки проведе масштабні багатоетапні контрдиверсійні навчання у більшості областей України для запобігання та нейтралізації загроз розвідувально-підривної діяльності.

Про це повідомив пресцентр СБУ.

«Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій щодо захисту державного кордону та стратегічно важливих об’єктів. Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам», — йдеться у повідомленні.

За інформацією, навчання проводяться в умовах максимально наближених до реальних із використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому в окремих районах можливе тимчасове обмеження переміщення пішоходів, а також транспортних засобів, перевірка особистих документів, огляд автівок тощо.

Крім того, правоохоронці звернулись до українців із розумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

Також у відомстві закликали громадян бути пильними та невідкладно повідомляти правоохоронні органи за телефоном 0 800 501 482, електронною поштою callcenter@ssu.gov.ua або іншим зручним способом щодо:

  • підозрілих осіб, які проявляють необґрунтований інтерес до військових об’єктів, будівель органів влади та об’єктів критичної інфраструктури, або здійснюють їх фото-, відеофіксацію;

  • підозрілих транспортних засобів чи БПЛА, особливо поблизу стратегічно важливих об’єктів;

  • виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження.

Раніше повідомлялось, що на Харківщині вже стартували масштабні антитерористичні навчання СБУ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі