понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Рух ЧЕСНО запустив Реєстр держзрадників- колаборантів

Світлана Макарова


Російська агресія , Суспільство

Рух ЧЕСНО запустив Реєстр держзрадників- колаборантів

views105

17.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

17 березня Рух ЧЕСНО запустив Реєстр Zрадників, у якому зібрана інформація про представників влади, які стали колаборантами.

Про це йдеться на сайті організації.

Зазначається, що маркер “ДержZрада” буде присвоюватися політикам (депутати місцевих рад, члени виконавчих органів влади, голови ОДА та РДА), які зробили заяви на користь окупантів, проводили проросійську пропаганду, брали участь в організації псевдореферендуму, формували підконтрольні РФ “органи влади”.

До реєстру вже увійшли 12 осіб. Серед них:

  • уже колишній нардеп Ілля Кива від ОПЗЖ;
  • депутатка Мелітопольської міськради Галина Данильченко з Опозиційного блоку;
  • мер Куп’янська Геннадій Мацегора;
  • один з лідерів ОПЗЖ Віктор Медведчук, екснардеп Євген Балицький.

Та інші – як давно знайомі, так і нові імена.

Всіх Zрадників Рух ЧЕСНО, який уже понад 10 років розробляє критерії доброчесності для українських політиків, маркуватиме у базі "Політхаб".

"Наразі в базу будемо додавати нові профілі політиків, над якими працює наша команда. Ми вже отримали близько сотні листів і перевіряємо інформацію", – зазначає лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська. 

Також вона додала, що варто зазначити, що випадки державної зради з-поміж представників місцевого самоврядування є вкрай рідкісними. Витримка мерів та депутатів низки міст, навіть тих, кого раніше вважали проросійськими, викликає захоплення. Чого тільки варті історії про мера Мелітополя Івана Федорова та мера скадовська Олександра Яковлєва. Мери міст та депутати на сході, півдні й у центральних регіонах України протидіють агресії окупантів і роблять все можливе, щоб допомогти жителям міст та Збройним силам України.

Водночас Думанська закликала усіх, хто знає про співпрацю чиновників із окупантами, писати на пошту info@chesno.org або сторінку Facebook.