п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російському окупанту повідомлено про підозру у воєнних злочинах на Київщині

Cіпратов Роман


Російська агресія , Право

Російському окупанту повідомлено про підозру у воєнних злочинах на Київщині

views266

23.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Слідчі Національної поліції України повідомили російському військовослужбовцю про підозру у скоєнні воєнних злочинів у Київській області.

Правоохоронці інкримінують зловмиснику позбавлення волі мирних мешканців с. Мощун, насильство над населенням у районі військових дій, розкрадання майна тощо. Також слідчі перевіряють ймовірну причетність підозрюваного до вбивства двох цивільних осіб.

Співробітники Управління організації розслідування злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту Головного слідчого управління Національної поліції України, здійснюють досудове розслідування за ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі чи викрадення людини) та ч. 2 ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Оперативний супровід здійснюють працівники Служби безпеки України.

Слідчі встановили, що на території с. Мощун Бучанського району Київської області військовослужбовці Росії чинили злочини щодо мирного населення. У ході розслідування поліцейські встановили, що 29-річний мешканець м. Кострома спільно з іншими окупантами позбавляв волі місцевих мешканців. Захоплених громадян України тримали у господарських приміщеннях, до них регулярно застосовувалося насильство. Також окупанти забирали у людей продукти харчування, мобільні телефони, транспортні засоби, цивільний одяг та зброю.