понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські «Z-патріоти» наїжджають на Рогозіна, але чогось не помічають, що діти Кадирова були в екіпіруванні та зі зброєю країн НАТО  (фото)

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Події

Російські «Z-патріоти» наїжджають на Рогозіна, але чогось не помічають, що діти Кадирова були в екіпіруванні та зі зброєю країн НАТО (фото)

views237

03.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

Серед російських «Z-патріотів» наразі нагнітається практично істерика щодо використання воєнними туристами із Росії зброї та оснащення країн НАТО.  Причому інформаційні наїзди здійснюються вибірково. Одних вони бачать, а інших взагалі не згадують. Причому російська пропаганда постійно заявляє, що  Росія воює з НАТО.   

Видання «Патріот Донбасу» вже звертало увагу на цих воєнних туристів і писало про те, що вони використовують зброю країн НАТО для свого піару.        

«Z-патріоти» бояться навіть глянути, а не те що висловитися  у бік дітей Кадирова, які приїжджали  у тимчасово окупований Маріуполь у повній екіпіровці країн НАТО.

Зате дістається Дмитру Рогозіну, колишньому керівнику «Роскосмосу», який часто фотографується разом з окупантами на території України й має натівське екіпірування та зброю.

Вже навіть порахували, скільки це коштує. 

А про дітей Рамзана Кадирова, які на фото у Маріуполі, мовчать.

На Рогозіна, за використання форми країн НАТО, вже навіть наїхав власник ПВК «Вагнер» Пригожин. Але він чогось не наїжджає за ту саму форму на дітей Кадирова.   

Нагадаємо, що окупанти з Бурятії відправляють на Донбас юрти з шаманами.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі