п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські пропагандисти бояться, що їх можуть «поставити до стінки»

Олександр Слов'янець


Події , інформаційна війна

Російські пропагандисти бояться, що їх можуть «поставити до стінки»

views353

24.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російські пропагандисти вже бояться, що прийдеться відповідати за все те, що вони роблять в інформаційному полі, поширюючи фейки, роздмухуючи ненависть до України та до всього цивілізованого світу.

На одному з ефірів на пропагандистському ресурсі «Росія 1» вони обговорюють, як йде війна з НАТО та що вже почалася «третя світова». І саме через це у російської окупаційної армії виникли суттєві проблеми в Україні.

Вони вже переймаються, що з ними станеться, якщо Росія програє, і що треба буде відповідати за те, що вони коїли, роздмухуючи мілітаристську істерію, підтримуючи агресію проти України.

Один з учасників шоу – Ігор Марков – колаборант з Одеси, відомий українофоб, який втік з України у 2014 році заявив:

«Якщо що, то біля стіни нам стояти всім разом. І ніхто нас не пожаліє».

Це він так натякнув на розстріл, звертаючись до інших учасників цього шоу, зокрема, до пропагандиста Володимира Соловйова.

Соловйов: «Звичайно», – розуміючи, що відплата може бути.       

Традиційні меседжі Соловйова щодо нібито війни з НАТО якось не в’яжуться з заявою заступника міністра закордонних справ РФ Олександр Грушка, що Альянс «вже зазнав поразки в Україні».

Якщо НАТО вже зазнало поразки, то з ким досі воює пропагандист  Соловйов?

А щодо відповідальності за пропаганду та заклики до геноциду, варто згадати долю Юліуса Штрайхера – головного редактора тижневика «Der Stürmer» з Німеччини часів Другої світової війни. Його було страчено на шибениці  у жовтні 1946 року. Відповідний вирок ухвалив Нюрнберзький трибунал за антисемітську пропаганду та заклики до геноциду. Хоча він нікого сам особисто не вбивав та зброю до рук не брав. 

Пропагандисту Володимиру Соловйову в Україні 11 березня вже оголошено про підозру за публічні заклики до зміни державного кордону України, що призвело до тяжких наслідків – загибелі людей. Соловйов системно підтримував злочинні дії вищого керівництва РФ щодо вторгнення в Україну та закликав до зміни її територіального устрою, у тому числі через проведення воєнних дій та знищення військової інфраструктури та мирного населення.

Ігор Марков має підозри в Україні за п’ятьма статтями ККУ, зокрема, за посягання на територіальну цілісність України, пропаганду війни, виправдання російської агресії.

Соловйов та Марков оголошені у міжнародний розшук.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі