понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські бойовики з важкого озброєння обстріляли окупований Луганськ (ВІДЕО)

Наталя


Російська агресія , ООС , Події

Російські бойовики з важкого озброєння обстріляли окупований Луганськ (ВІДЕО)

views182

21.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російські окупаційні війська здійснили чергову провокацію з метою звинувачення військових ЗСУ, відкривши вогонь з важкого озброєння в напрямку окупованого Луганська.

Про це повідомив прес-штаб ООС.

Згідно з даними, бойовики здійснювали обстріл з району населеного пункту Лобачеве.

«За відсутності будь-яких агресивних дій з боку українських захисників загарбники самі підривають об’єкти інфраструктури на окупованих територіях та здійснюють хаотичні обстріли населених пунктів. Очевидним є те, що противник продовжує використання своїх пропагандистських методів ведення інформаційної війни з метою звинувачення Збройних Сил України та нагнітання ситуації», — йдеться у повідомленні.

У штабі ООС зазначили, що такими діями агресор вкотре продемонстрував своє цинічне та байдуже ставлення до життя та здоров’я мирних громадян.

Командування операції Об’єднаних сил офіційно повідомило, що підрозділи ООС неухильно дотримуються Мінських домовленостей, та норм міжнародного гуманітарного права.

Відтак, заяви про нібито обстріли населених пунктів з боку ЗСУ є відвертою брехнею та провокацією, відповідальність за яку несе країна-окупант.