понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росіяни відновили пуски «Іскандерів» з території Білорусі – Командування Повітряних сил

Cіпратов Роман


Російська агресія

Росіяни відновили пуски «Іскандерів» з території Білорусі – Командування Повітряних сил

views66

25.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російські агресори відновили застосування проти України ракетних комплексів «Іскандер» та бомбардувальників Ту-22М3 з білоруської території.

Про це повідомили у Командуванні Повітряних сил ЗСУ.

Вночі 25 червня російські війська завдали масованого ракетного удару по території України. Загалом було випущено понад півсотні ракет різних типів: повітряного, морського та наземного базування. Вперше з території Білорусі ворог застосував проти України дальні бомбардувальники Ту-22М3, а також відновив застосування оперативно-тактичних комплексів «Іскандер» із цієї країни. Крилаті ракети «Калібр» морського базування в основному були спрямовані на цілі на Заході України.

На північному напрямку з літаків Ту-22М3 противник застосовував ракети Х-22, а також ракети наземного базування з оперативно-тактичних комплексів ‒ «Іскандер» та «Точка-У». На південному напрямку окупанти застосували ракети ОНІКС оперативно-тактичного комплексу Бастіон.

«Зазначаємо, що ракети Х-22, «Онікс», «Іскандер» є надзвичайно складними цілями для комплексів протиповітряної оборони, що знаходяться на озброєнні українських Повітряних Сил. Адже швидкість ракет «Онікс» та Х-22 становить понад 3000 км/год. А ракети ОТРК «Іскандер» летять по балістичній траєкторії. Їх ураження є нетиповим і вкрай складним завданням для наявних в Україні засобів ППО», – йдеться у повідомленні.

Водночас наголошується, що частину ракет окупантів було збито засобами протиповітряної оборони Збройних Сил України.