понеділок, 30 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія втратила в Україні чверть своїх вертольотів Ка-52 – британська розвідка

Cіпратов Роман


Російська агресія , Озброєння та техніка

Росія втратила в Україні чверть своїх вертольотів Ка-52 – британська розвідка

views148

25.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

У розвідувальному відомстві Міноборони Великої Британії повідомили, скільки вертольотів Ка-52 російські окупанти втратили в Україні.

Про це пише РБК-Україна.

Як наголошується у зведенні, з моменту вторгнення в Україну було підтверджено не менше 23 втрат російських ударних вертольотів Ка-52 HOKUM. Це становить понад 25% парку ВПС Росії, що складається з 90 вертольотів Ка-52, і майже половину загальних втрат вертольотів Росії в Україні.

За даними британської розвідки, російські ударні вертольоти особливо постраждали від українських переносних зенітно-ракетних комплексів (ПЗРК). При цьому Росії, як і раніше, не вдається підтримувати достатню перевагу в повітрі, щоб надійно здійснювати ефективну безпосередню авіаційну підтримку літаками поблизу лінії фронту, а її артилерійські боєприпаси закінчуються.

«Російське командування, ймовірно, все частіше вдається до ризикованих вильотів ударних вертольотів як одного з небагатьох доступних варіантів надання безпосередньої підтримки військам у бою», – вважають у Міноборони Британії.

У виданні нагадали, що 24 жовтня у Бериславському районі Херсонської області українські військові збили три російські ударні вертольоти Ка-52.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі