понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія розмістила на Донбасі понад 130 танків, гаубиць та БТР

Наталя


Російська агресія , ООС , Події , Озброєння та техніка

Росія розмістила на Донбасі понад 130 танків, гаубиць та БТР

views167

22.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

На тимчасово окупованій території Донбасу за добу зафіксовано 134 одиниці військової техніки російських окупантів.

Про це повідомив пресштаб ООС.

«Протягом минулої доби виявлено та зафіксовано розміщення на тимчасово окупованій території 134 одиниці військової техніки збройних формувань РФ, яка розміщена з порушенням Мінських домовленостей», — йдеться у повідомленні.

За інформацією, в зоні дій так званого «1 армійського корпусу» всього розміщено озброєння та військової техніки 52 одиниці, серед них: самохідні гаубиці, буксирувані гаубиці, танки, ББМ та БТР.

В зоні дій так званого «2 армійського корпусу» всього розміщено 82 одиниці озброєння та військової техніки, з них: самохідні гаубиці, ЗРК, РСЗВ, буксирувані гаубиці, танки, ББМ, БМП та БТР.

Водночас робота місії ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях регулярно супроводжується перешкодами з боку збройних формувань Російської Федерації.

Крім того, починаючи з 19 лютого було виявлено 5 заборон доступу патрулів СММ ОБСЕ зі сторони ЗФ РФ в населених пунктах: Маркине, Петрівськ, Староласпа, Ізварине та Піонерськ.

Також відомо, що російські бойовики продовжують перешкоджати безпечним польотам БПЛА місії.

Зокрема, 19 лютого БПЛА СММ був обстріляний над районом Старомихайлівки. А під час трьох польотів над районами поблизу Лебединське та Олександрівка БПЛА СММ зазнавали впливу перешкод сигналу GPS.

«Зафіксовані порушення з боку ЗФ Росії свідчать про ведення ними активних заходів бойової підготовки задля створення умов подальшої ескалації напруження на лінії зіткнення», — заявив штаб ООС.