понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російський суд залишив кримськотатарських активістів у СІЗО ще на три місяці

Cіпратов Роман


Російський суд залишив кримськотатарських активістів у СІЗО ще на три місяці

views199

26.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Південний окружний військовий суд Російської Федерації продовжив перебування у СІЗО для громадянського журналіста Ремзі Бекірова, правозахисника Різи Ізетова та активістів Раїма Айвазова, Шабана Умерова та Фархода Базарова. Вони залишаться під вартою до 16 грудня поточного року.

Про це повідомляє прес-служба Громадського руху «Кримська солідарність».

Як повідомляється, сторона звинувачення наполягала на продовженні утримання кримськотатарських активістів під вартою з «невідпавших підстав». До цього прокурор обґрунтовував запобіжний захід тяжкістю злочину і тим, що підсудні можуть втекти та вплинути на хід суду.

«Сторона захисту спростувала його доводи, мотивувавши це міцними соціальними зв'язками у підсудних в Криму та відсутністю можливості до втечі. Адвокати стверджували, що їхні підзахисні планують захищати себе у суді та доводити свою невинність», йдеться у повідомленні.

Відзначається, що суд країни-агресора встав на бік обвинувачення та продовжив запобіжний захід для політв'язнів на три місяці.

У Громадському русі нагадали, що 25 кримськотатарських громадських активістів звинувачуються у причетності до ісламської політичної партії «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною.