неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російська пропаганда вигадала фейк про ЗСУ: подробиці з міста події

Олександр Слов'янець


Російська агресія

Російська пропаганда вигадала фейк про ЗСУ: подробиці з міста події

views257

22.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська пропаганда запустила черговий фейк про ЗСУ, що нібито українські військові обстріляли санітарний автомобіль. 

На сайті так званої «народної міліції ДНР» вчора вечором з’явилася інформація, що в результаті бою біля селища Лозове, що поруч з Донецьком,  у підрозділах російських гібридних сил на Донбасі, були втрати та поранені. Сайт окупаційних сил повідомляє про трьох вбитих і одного важко пораненого. 

За ними виїхав медичний автомобіль і потім, нібито був обстріляний з РПГ-7 зі сторони Красногорівки. Цей обстріл нібито привів до загибелі ще одного бойовика та трьох поранених. 

Інформацію про це почали розповсюджувати російські пропагандистськіЗМІ, звинувачуючи ЗСУ у обстрілі санітарного автомобіля. 

 

Ця ситуація відбувалася у зоні відповідальності 28 ОМБР ЗСУ. Джерела в 28 бригаді повідомили, що дійсно був запеклий бій. З нашого боку втрат нема. У супротивника перші втрати були під час бою. Медичний автомобіль підірвався на власній міні, бо їхав по території, яка контролюється окупантами. Відповідальність за підрив санітарного автомобіля, росіяни вирішили перекинути на СЗУ. 

 

Інформацію про фейковий обстріл медичного авто, підтвердив і Олексій Орестович – радник та спікер в ТКГ Мінської групи  на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначив, що: 

«Об'єктивна інформація зібрана нашою стороною і передана відповідною нотою в головний офіс ОБСЄ:

- підрив окупантів на власних мінах і пряме окозамилювання з їх боку зі спробою звинуватити Україну»