понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські спецслужби намагалися завадити евакуації українців з Афганістану

Події , Українська армія , інформаційна війна

Російські спецслужби намагалися завадити евакуації українців з Афганістану

views332

08.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські ЗМІ за наказом спецслужб провели спеціальну інформаційну операцію з метою завадити евакуації громадян України з Афганістану. Журналісти та пропагандисти країни-агресора розповсюджували інформацію про те, що нібито евакуації українців не буде та що держава покинула своїх громадян напризволяще.

Незважаючи на небезпеку не тільки з боку талібів, але ще й з боку спецслужб Росії, українські розвідники провели блискучу операцію. Про це повідомив один із безпосередніх учасників операції з порятунку наших співгромадян з Афганістану, співробітник воєнної розвідки України Олег в ефірі телеканалу «Настоящее время», передає пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«Нашим громадянам, яких ми забирали, неодноразово надходили пропозиції виїхати до Росії в обмін на заяви, що Україна покинула їх на вірну загибель», – розповів розвідник.

Спростувало фейкові заяви російських пропагандистів відео героїчної та високопрофесійної роботи українських розвідників, яке транслювалося в ефірі провідних світових телеканалів.