понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські силовики у Криму затримали свідка захисту у справі Джемілєва

Наталя


Російські силовики у Криму затримали свідка захисту у справі Джемілєва

views183

09.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські окупанти провели чергові обшуки та затримали колишнього члена Меджлісу кримськотатарського народу по Сімферопольському району Ельдара Менсітова.

Про це повідомила громадська організація «Кримська солідарність» у Фейсбук.

«У Сімферополі, в селищі Молодіжне, після слідчих заходів відвезли в невідомому напрямку Менсітова Ельдара, колишнього члена Меджлісу кримськотатарського народу по Сімферопольському району». — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 18 червня Ельдар Менсітов у суді окупованого Армянська виступив свідком захисту у справі Мустафи Джемілєва, якого судять у Криму заочно.

Наразі відомо, що колишнього голову Молодіжненського місцевого меджлісу та члена Сімферопольського регіонального Меджлісу кримських татар Ельдара Мінсітова відпустили з будівлі ФСБ, та він повернувся додому. Кілька годин про нього не було нічого відомо, адвокат затриманого Рефат Юнус подав звернення в УФСБ Криму та прокуратуру.

Також повідомляють, що «слідчі дії» та затримання Менсітова пов’язані з пошкодженням газопроводу в селі Перевальне 23 серпня.

Нагадаємо, у Криму 3 та 4 вересня відбулися затримання. П’ятьох затриманих — Нарімана Джеляля, Азіза Ахтемова, Асана Ахтемова, Ельдара Одаманова і Шевкета Усеїнова, окупаційна влада пов’язує з нібито диверсією на газопроводі біля села Перевального, хоча достеменно не відомо, чи взагалі було те пошкодження газопроводу, про яке стверджується, адже факт пошкодження газопроводу з інших джерел підтвердити не вдалося.