понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Росія постійно тримає потужні наступальні сили навколо України — Офіс Президента

Наталя


Російська агресія , Події , Озброєння та техніка

Росія постійно тримає потужні наступальні сили навколо України — Офіс Президента

views214

14.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська Федерація постійно тримає потужне наступальне угруповання навколо України. Після завершення осінніх масштабних військових навчань, особовий склад ЗС РФ залишив усю військову техніку поблизу українських кордонів.

Про це повідомив заступник глави Офісу Президента з питань національної безпеки та оборони Роман Машовець в інтерв’ю американському виданню «Military Times», передає ГУ розвідки Міноборони.

Згідно з інформацією, протягом другої половини поточного року війська РФ провели комплекс широкомасштабних командно-штабних навчань поблизу кордону України.

«Бойова та інша військова техніка, як-от танки, бойові машини та ракетні системи «Іскандер», залишилися біля кордону України. Це дозволяє російській владі в дуже короткі строки здійснити передислокацію особового складу та сформувати ударні угруповання, готові до наступальних дій на території України», йдеться у повідомленні.

За його словами, наразі Російська Федерація не тільки демонструє збройну агресію, а й веде повномасштабну гібридну війну проти України та всього Заходу.

Також він наголосив, що Росія своїми діями та військовою агресією кожного дня підриває основи демократичного світу.

Водночас Україна нині не тільки воює з РФ за свої території, а й «фактично виступає як велика стіна для захисту всього світу».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі