понеділок, 30 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Речник Повітряних сил оцінив ефективність німецької системи ППО IRIS-T

Світлана Макарова


Російська агресія , Озброєння та техніка

Речник Повітряних сил оцінив ефективність німецької системи ППО IRIS-T

views1021

23.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Повітряних силах ЗСУ вважають, що німецька система протиповітряної оборони IRIS-T має потужний радар, потужні ракети, працює в автоматичному режимі, зменшується людський фактор робити помилки. 

Про це в етері Суспільного повідомив речник Повітряних Сил України Юрій Ігнат.

"Система IRIS-T щойно прийшла і буквально кілька тижнів тому стала до строю. Одне із завдань ПРО — захист нашого неба. Результати бойової роботи доволі непогані. Система показала, що вона є сучасною і новою, здатною вирішувати конкретні завдання. Але ми розуміємо, як сама установка — одна система, так і боєприпасів до неї не є багато. ЗСУ трохи прорідили ряди повітряних цілей (росіян, — ред.) саме цією системою", — сказав він.

Речник ПС ЗСУ зазначив, що в умовах масованих повітряних атак Україні потрібні інші системи так само й ракети до них.

"Учора, 22 жовтня, 37 крилатих ракет пішло по Україні, 10 дронів-камікадзе збито. Воно має здатність закінчуватися, тому уряд й просить Німеччину наростити і виробництво, і постачання Україні саме цих ракет. Які саме цілі було збито цією системою, поки що керівництво мовчить. Але збили різні цілі. Повідомимо пізніше. Партнери про це знають, як працює, цілі збиваються. Проблема в тому, що це всього одна система, яка може перекрити повітряний простір в радіусі себе 40 км. Це мало для нас, нам потрібно більше", — зазначив Ігнат.

За його словами, система IRIS-T новітня система у світі, а з такою модернізацією, як прийшла в Україну, фактично в одному екземплярі.

"Має потужний радар, потужні ракети, працює в автоматичному режимі, зменшується людський фактор робити помилки. І це просто потужний комплекс, який краще бачить і влучніше стріляє. От і все. Якщо порівнювати, наприклад, з С-300 збиває більше, думаю, мінімум вдвічі. Зараз немає такої інформації. Пізніше оприлюднимо", — сказав Ігнат.

Нагадаємо, Міністр оборони України Олексій Резніков опівночі 12 жовтня повідомив, що системи IRIS-T, яких поки немає у самої німецької армії, прибули в Україну.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі