понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Путін у своєму виступі відхрестився від відповідальності за можливий провал «часткової мобілізації»

Олександр Слов'янець


Події

Путін у своєму виступі відхрестився від відповідальності за можливий провал «часткової мобілізації»

views934

21.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Володимир Путін у своєму виступі, присвяченому частковій мобілізації, де було багато ідеологічної маячні про «нацистів», «бандерівців», «землі Новоросії» та «війну з НАТО», сказав одну фразу, на яку мало звертають уваги.

Насправді, у цій фразі Путін, по суті, відхрестився від можливого провалу мобілізації на території РФ.

Пряма мова Путіна після довгого ідеологічного спічу:             

«Вважаю, необхідно підтримати пропозицію міністерства оборони та генерального штабу про проведення в Російській федерації часткової мобілізації».

У цій фразі президент країни-агресора прямо каже, що ідея про часткову мобілізацію не його, а це пропозиція міноборони та генерального штабу. І в разі провалу мобілізації відповідати будуть саме генерали та й взагалі військові.

Це вже не перший випадок, коли у Путіна заявляють, що це не наша справа, а справа міноборони. Наприклад, 9 вересня прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков відмовився коментувати питання контрнаступу ЗСУ на окуповані території в Україні та переадресував його до Міністерства оборони. Представник Кремля також не став відповідати на запитання, чи стурбована адміністрація президента Росії тим, що відбувається, порадивши журналістам звертатися до Міноборони РФ.

А чому можливий провал часткової мобілізації у РФ?

В Росії прихована мобілізація почалася ще у квітні. Керівник ГУР України генерал-майор Кирило Буданов інформацію про приховану мобілізацію підтверджував у травні. Він тоді зазначав:

«Я зараз це підтверджую – Росія проводить приховану мобілізацію. Вона йде двома шляхами. Перший – фактичні дії, які й називаються прихованою мобілізацією. А друге – це використання резервістів, у них це називається «БАРС».

Для довідки: «БАРС» (рос. «Боевой армейский резерв страны»)

 Росія планувала створити декілька армійських корпусів на базі військових округів. Потім стало зрозуміло, що мова може йти лише про один корпус – третій, який формувався з добровольців. Російський армійський корпус – це 15-20 тис. бійців. 3-й корпус був сформований, але, як виявилося, в ньому було приблизно 10-12 тис. військових. Тобто, Міноборони  РФ так і не впоралося з поставленою задачею. 

Тому Путін наголошує на тому, що пропозиція саме МО РФ, а не його рішення, тож в разі чого, всі питання треба буде задавати відомству Шойгу. 

Нагадаємо, що на Луганщині знищено  «полум’яного пропагандиста ленінського типу», а  окупанти планують провести псевдореферендум максимально таємно.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі