субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пропагандисти спрощують роботу правоохоронцям України, даючи дані про організаторів фейкового «референдуму» (фото)

Олександр Слов'янець


Новини окупації , Події

Пропагандисти спрощують роботу правоохоронцям України, даючи дані про організаторів фейкового «референдуму» (фото)

views878

23.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російські пропагандистські канали намагаються створити картинку на тему «всенародного волевиявлення» під час проведення фейкового «референдуму» на окупованих територіях.

Водночас своїми сюжетами пропагандисти спрощують роботу правоохоронних органів України, фіксуючи факт злочину колаборантів, які організовують це шоу.

Наприклад, ось організаторка псевдореферендуму на території тимчасово окупованого Станично-Луганського району Валентина Коновалова, яка себе вважає головою так званої територіальної виборчої комісії.

Цього вже досить, щоб розпочалося кримінальне провадження за статтею 110 ККУ – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

За даними місцевих телеграм-каналів, Валентина Коновалова – колишній начальник відділу освіти, яка перейшла відразу на бік окупантів та почала просувати навчання за російською програмою.   

Але не всі колаборанти хочуть «світитися» у пропагандистських відео.  

Досить показово поводитися жінка на задньому плані, яка намагається закрити своє обличчя паперами.  

 

Нагадаємо, що колишній гауляйтер Щурового втік до окупованого Донецька, а у РФ депутат Держдуми виправдовує мобілізацію можливістю закрити іпотеку та називає шансом від Путіна.     

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі