четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Проєкт Pivdeń Artbook покаже історію українського півдня в стилі аніме

Мартирос Григорян


Суспільство

Проєкт Pivdeń Artbook покаже історію українського півдня в стилі аніме

views255

27.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Вже незабаром громадськості буде представлено чергове анімаційно-історичне відео, в якому розповідатиметься про життя славетного одеського генерала Всеволода Юхимовича Змієнка. 

 

Про це повідомляється на сайті АрміяInform.

 

Починаючи з 2020 року команда культурно-історичного проєкту Pivdeń Artbook створює анімаційні ролики, в яких з допомогою фахових істориків висвітлюють маловідомі цікаві сторінки минулого південної України. 

 

Завдяки допомозі доктора історичних наук Олександра Музичка та кіномитця Мішеля Гошара отримано фотокопію унікальної книги спогадів Галини Змієнко-Сенишин − доньки генерала Української Народної Республіки Всеволода Юхимовича Змієнка. 

 

«Спираючись на історичні дослідження та спогади пані Галини, у межах проєкту Pivdeń Artbook ми плануємо детально розповісти про організатора українського війська на Одещині у 1917–1918 роках, керівника військової розвідки УНР в екзилі, визначного воєначальника та активного діяча української еміграції», – повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук художній керівник проєкту Павло Майстренко.

 

За словами організаторів анімаційного проєкту Pivdeń Artbook, саме анімація як комунікативна технологія та тип візуального мистецтва була і залишається ефективним методом надання інформації. 

 

Ознайомитися з подіями культурної та політичної історії півдня України у стилі аніме можна на каналі Pivdeń Artbook

 

Нагадаємо, що АНІМЕ – це стиль анімації, що походить з Японії. Визначальна різниця від анімації інших країн полягає в тому, що аніме орієнтується не на дитячу, а переважно на підліткову чи навіть дорослу аудиторію. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі