понеділок, 30 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Привітання колективу Медіа-групи «Патріот Донбасу» з Днем волонтера

Медіа-група Патріот Донбасу


Суспільство

Привітання колективу Медіа-групи «Патріот Донбасу» з Днем волонтера

views222

05.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Дорогі волонтери та небайдужі українці!

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди ми щиро вітаємо всіх, хто своєю добровільною, безкорисливою працею та жертовним служінням робить Україну сильнішою й успішною.

З давніх-давен українцям притаманні традиції взаємодопомоги та взаємопідтримки, а під час Революції Гідності та російської агресії на Сході нашої держави потужний український волонтерський рух став зразком єдності громадянського суспільства, його зрілості та самоорганізації.

Саме волонтери добровольцями йдуть на фронт, везуть на передову продукти та ліки, приймають біженців, активно здають кров для поранених, плетуть маскувальні сітки. Зусиллями волонтерів відкриваються центри соціально-психологічної реабілітації для ветеранів, тих, хто повернувся з війни.

Тепер ще й в умовах поширення коронавірусної інфекції показало, наскільки країна потребує допомоги волонтерів. Буквально по всій Україні волонтери допомагають лікарям, які борються за життя пацієнтів, закуповують навіть апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ). А також надають допомогу хворим на COVID-19 пенсіонерам та співгромадянам з обмеженими можливостями.

Колектив медіа-групи «Патріот Донбасу» у цей визначний день сердечно вітає всіх волонтерів та всіх небайдужих українців з Днем волонтера!

Нехай Ваша доброта, турбота і милосердя повернуться до Вас сторицею. Бажаємо вам оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії, непомірного щастя та мирного неба!

Дорогі українці! Тільки через консолідацію зусиль ми зможемо принести максимальну користь Україні!

Слава Україні! Героям Слава! Слава Волонтерам!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі