понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Президент Зеленський підписав закон про реформу «Укроборонпрому»

Події , Політика , Озброєння та техніка

Президент Зеленський підписав закон про реформу «Укроборонпрому»

views268

03.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності».

Про це повідомив генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусев у Фейсбук.

«Ця подія є крапкою у довгому та непростому процесі формування нового законодавчого фундаменту для розвитку українського державного ОПК. Та водночас ця подія нова точка відліку для української обронки!», ‒ написав Гусев.

За словами очільника «Укроборонпрому», прийняття закону допоможе посилити обороноздатність України, структурно перезавантаживши 118 розрізнених підприємств Укроборонпрому, 21 з яких поки що знаходиться на тимчасово окупованих територіях. Також надасть можливість запровадити сучасні підходи корпоративного управління, які убезпечать їх від корупційних ризиків, конфлікту інтересів та прямого політичного впливу, створювати спільні підприємства з вітчизняними та іноземними партнерами, здійснювати трансфер технологій та залучати прямі (у т.ч. іноземні) інвестиції з метою виготовлення сучасних зразків озброєння та військової техніки передусім для потреб Збройних сил України.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі