четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Представники ГО «Група Патріот» провели гуманітарну акцію на КПВВ у Станиці Луганській  (відео)

Олександр Слов'янець


Відео Патріот Донбасу , Події

Представники ГО «Група Патріот» провели гуманітарну акцію на КПВВ у Станиці Луганській (відео)

views255

16.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Луганській області наразі працює лише одне КПВВ у Станиці Луганській. Усі інші пункти пропуску з українського боку відкриті, але через дії окупаційної адміністрації, закриті пункти перетину лінії розмежування зі сторони так званої «ЛНР». 

Пункт перетину у Станиці Луганській працює тільки для пішоходів. На власному транспорті або на автобусах та маршрутках, переїхати з окупованої частини Луганщини неможливо. 

Це КПВВ працює з 8:00 до 16:00. Тому вже зранку на ньому зібралося багато людей з окупованої території. Орієнтовно, це було кілька сотень громадян, які намагалися потрапити на територію підконтрольну українському уряду. 

Представники ГО «Група Патріот» провели гуманітарну акцію для людей, які стояли у черзі. Людям роздавали засоби захисту, антисептики, футболки з логотипом організації. Крім того людям роздавалося друковане видання «Патріот Донбасу». 

 

 

На сьогоднішній день на лінії розмежування існую сім КПВВ. З Української сторони усі відкриті. З боку окупованих територій відкриті тільки два: одне, для пішоходів у Станиці Луганській друге зі сторони так званої «ДНР» біля Новотроїцького працює тільки два рази на тиждень (понеділок та п’ятниця).