вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Працівники українського телеканалу передали саперам допомогу, яку зібрали на аукціоні

Андрій Кущенко


Суспільство

Працівники українського телеканалу передали саперам допомогу, яку зібрали на аукціоні

views192

06.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

Телеканал ICTV до свого 30-річчя разом з dobro.ua та благодійним фондом Солом’янські котики провів всеукраїнський аукціон, а на зібрані кошти придбали для саперів 45 комплектів для розмінування українських територій.

Про це повідомляє ICTV.

Організували збір допомоги у незвичному форматі – українці донатили з можливістю отримати подарунок від зірок телебачення.

Канал пропонував глядачам взяти участь у розіграші зіркових лотів.

Розігрували квитки на концерт Дизель шоу, щасливу вишиванку Олександри Кучеренко, що принесла Міс Україна зустріч з майбутнім чоловіком, легендарні марки з підписом Стаса Боклана, онлайн-зустріч з ведучим шоу Холостяк Григорієм Решетніком.

Підтримали аукціон також ведучі ICTV Олена Фроляк, Андрій Ковальський, Оксана Соколова, Костянтин Стогній, Оксана Гутцайт і навіть міністр оборони Олексій Резніков.

У кожному комплекті для саперів зібрано всі необхідні інструменти для розмінування: заточені саперні лопатки, щупи, парахор, саперні кішки тощо.

БФ Солом’янські котики передали допомогу саперам Державної служби транспорту, Національної поліції, ЗСУ та ДСНС.

– Настав такий час, коли ми не можемо думати, що сьогодні допомагаємо армії, завтра – працюємо на відбудову, післязавтра – допомагаємо волонтерам, а потім – саперам. Треба все робити паралельно. Треба думати, що настане мир – а він точно настане – і нам захочеться піти в ліс, далі, ніж йде дорога. А все це буде заміновано, – каже Олена Фроляк.

ICTV передав саперам допомогу

ICTV передав саперам допомогу

ICTV передав саперам допомогу

ICTV передав саперам допомогу

За оцінками Держслужби з надзвичайних ситуацій, 185 тис. кв. км усіяні залишками російських ракет і снарядів, які можуть здетонувати будь-якої миті.

Така статистика ставить нас в один ряд із найбільш замінованими країнами світу. Щоб їх знешкодити, нам знадобиться близько 10 років, але разом це можна зробити набагато швидше.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі