неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Популярність книжки Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» росте з космічною швидкістю

Мартирос Григорян


Суспільство

Популярність книжки Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» росте з космічною швидкістю

views966

19.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Обсяг продажів книжки «Справа Василя Стуса» становить майже 105 тисяч примірників. 

Про це повідомив автор книжки, журналіст Вахтанг Кіпіані, у Нью-Йорку під час зустрічі з активістами організації «Разом для України», передає Укрінформ

«Через судову тяганину попит на книжку значно зріс. Якби не суд, продажі були б на рівні 20 тисяч примірників. А так нам вдалося  продати від 103 до 105 тисяч книжок», — поінформував автор.

За словами Вахтанга Кіпіані, книжка вже побувала на вершинах кількох гір у світі, її примірник отримав український військовослужбовець Віталій Марків, перебуваючи у слідчому ізоляторі в Італії. Кіпіані має намір домовитися з бізнесменом Ілоном Маском, який готується відправляти у космічні польоти туристів, щоб книжка побувала у космосі.

Слід нагадати, що Віктор Медведчук подав до суду позов з вимогою заборонити продаж книжки «Справа Василя Стуса» у серпні 2019 року. Тоді Генеральна директорка видавництва Vivat Юлія Орлова заявила, що позов є спробою тиску на свободу слова і друку.

У жовтні 2020 року Дарницький районний суд міста Києва заборонив розповсюдження  книжки до усунення з неї інформації, що порушує право Медведчука на повагу до честі та гідності.

Київський апеляційний суд 19 березня частково задовольнив апеляційну скаргу щодо заборони книжки «Справа Василя Стуса» Вахтанга Кіпіані, дозволивши таким чином її розповсюдження.

Довідка

Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього  КДБ УРСР — публіцистична книга українського історика, головного редактора порталу «Історична правда» Вахтанга Кіпіані  про кримінальну справу, життя і смерть українського поета-дисидента ВАСИЛЯ СТУСА.