п’ятниця, 19 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Понад 100 осіб щодня отримують відмову у перетині кордону - Держприкордонслужба

Світлана Макарова


Суспільство

Понад 100 осіб щодня отримують відмову у перетині кордону - Держприкордонслужба

views1264

05.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

Щоденно більше сотні осіб отримують відмову у перетині кордону. У переважній більшості це чоловіки призовного віку. Поза пунктами пропуску з моменту повномасштабного російського вторгнення затримано понад 3 тисячі осіб, що намагалися незаконно покинути країну.

Про це поінформував на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Щоденно прикордонники відмовляють більш як 100 особам у перетині кордону на виїзд, більшу частину з яких становлять чоловіки, які підпадають під обмеження у пропуску через кордон», - сказав Демченко.

Речник зазначив, що також щоденно затримують порушників, які намагаються незаконно перетнути кордон. Тільки за 3 липня таких було понад 40.

Демченко уточнив, що загалом з 24 лютого на «зеленій» ділянці кордону поза пунктами пропусків затримано більш як 3 700 таких осіб. Ще 1 250 осіб зупинено у пунктах пропуску під час спроби виїхати за підробленими документами чи в інший незаконний спосіб.

Нагадаємо, на воєнний період діє обмеження щодо виїзду за межі країни українських чоловіків віком від 18 до 60. Але ця норма має доволі широкий перелік винятків. Прикордонники забезпечують пропуск чоловіків виключно відповідно до норм чинного законодавства.