п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Померла українська актриса театру та кіно Ольга Когут

Андрій Кущенко


Суспільство

Померла українська актриса театру та кіно Ольга Когут

views2814

29.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

29 січня померла заслужена артистка України Ольга Когут.

Про це повідомив Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки, де вона працювала з 1996 року.

"Ми самі ще не віримо в цю страшну звістку, але маємо повідомити, що сьогодні пішла з життя одна з провідних актрис нашого театру - Ольга Когут... Пішла зовсім молодою... Не встигла зіграти вчора останню свою прем'єру... Ви пам'ятаєте її екстравагантних героїнь у "Ревізорі", "№13", "Вишневому саду", "Оголеній зі скрипкою", "Безім'яній зірці", її зворушливих, завжди трохи сумних персонажів - жінок зі складною долею в "Кохання студента", "Кохання та війна", "Лавці" та багатьох інших ... Ми ж пам'ятаємо Олю як чудового партнера, актрису унікальної харизми, чуйної людини ... Жоден капусник не обходився без її номерів, її голосу позаздрили б професійні співаки ... Скільки проектів ще могло б бути... Дуже болить... Щирі співчуття доньці та мамі Ольги", - йдеться у повідомленні.

Ольга Когут народилася 18 березня 1969 року у Донецьку. 1989 року закінчила Донецьке училище культури за спеціальністю «Режисура драматичного театру». Ще студенткою почала працювати у Донецькому обласному музично-драматичному театрі імені Артема.

1995 року вступила до Київського інституту театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого.

1996 року була запрошена до студії молодих акторів Київського національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки.

У її творчому портфоліо десятки ролей у театрі та понад 50 ролей у кіно та серіалах.

У неї залишилася дочка.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі