понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Подарунок Папи Римського Україні: до Львова везуть карету швидкої допомоги

Мартирос Григорян


Суспільство

Подарунок Папи Римського Україні: до Львова везуть карету швидкої допомоги

views295

27.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Кардинал Конрад Краєвський, Папський Роздавач милостині вирушив до Львова, щоби доставити карету швидкої допомоги, яка є дарунком від Папи Римського Франциска.

Про це повідомляє Новини Ватикану.

Автомобіль є дарунок для міста Львова, щоби нести допомогу населенню, щоби нести допомогу населенню, кількість якого значно зросла минулими тижнями через прибуття біженців.

Кардинал Конрад Краєвський щойно повернувся з Фатіми, де з доручення Папи Франциска здійснив акт посвячення України та Росії Непорочному Серцю Марії.

Його Високопреосвященство розповів ватиканським журналістам, перед Фатімською Богородицею, що перед тим, як вирушити в подорож, — я просив, аби вона захистила Україну, що переживає випробування війною, але також про благословення для нової місії, яку виконую з доручення Папи, повертаючись до цієї країни.

Кардинал зазначив, що вирушає в подорож із «серцем, повним надії», після того, як молився із 15 тисячами вірних, які зібралися у Фатімському санктуарії, єднаючись із Папою Франциском. У богослужінні взяли участь 25 єпископів та президент Португалії.

«Всі проказували разом зі мною молитву Папи», — підкреслив Папський Елемозинарій, додаючи: «Віра спроможна зупинити війну, з усією моєю вірою вирушаю в Україну, щоби побачити конкретні наслідки Акту ввіряння Марії», — йдеться у повідомленні.