вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Почесна місія: державний прапор України відправляється на Місяць

Мартирос Григорян


Суспільство , Технології

Почесна місія: державний прапор України відправляється на Місяць

views383

21.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Навесні 2022 року місія українсько-британської компанії Spacebit доставить на Місяць державний прапор України.

Як передає «Патріот Донбасу», про це повідомляє Державний концерн «Укроборонпрому».

Символічною стане доставлення прапора нашої держави, надрукованого на 3D-принтері з українського титану. Під час його виготовлення було використано спеціальну технологію «зеленого», або безвідходного, виробництва. Про це повідомив засновник і виконавчий директор Spacebit Павло Танасюк.

«Для нас велика честь бути тією командою, завдяки якій прапор України вперше в історії опиниться на поверхні Місяця та яка здійснить першу українську місію на супутник Землі. Водночас у цій сфері важлива синергія з державним сектором. Ми високо цінуємо нашу співпрацю з Укроборонпромом, зокрема з ВАТ «Меридіан», а також з КБ «Південне» і відкриті до нового партнерства, щоб разом відновити імідж України як провідної держави на світовій космічній арені»,— зазначає пан Танасюк

Довідка

Spacebit британська компанія, яка розробляє технології космічної робототехніки для місячних і планетарних місій, працює над інструментами аналізу космічних даних і роботизованими концепціями дослідження космосу, які включають штучний інтелект і передову мікробототехніку. Офіси компанії розташовані в Україні, Великій Британії, США, Японії та Люксембурзі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі