четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Pfizer продовжить постачання медикаментів на територію РФ, але прибуток звідти скерує на гуманітарну підтримку України

Світлана Макарова


За кордоном

Pfizer продовжить постачання медикаментів на територію РФ, але прибуток звідти скерує на гуманітарну підтримку України

views166

14.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Американська фармацевтична компанія Pfizer виступає разом із об’єднаною світовою спільнотою проти російської війни в Україні. Однак компанія продовжить поставляти медикаменти до країни-агресора.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Компанія Pfizer прийшла до висновку, що добровільне припинення поставок наших ліків в Росію буде прямим порушенням нашого основоположного принципу – ставити пацієнтів на перше місце. Припинення поставок ліків, включаючи протиракові та серцево-судинні препарати, призвело б до значних страждань пацієнтів і можливої загибелі людей, особливо дітей і літніх людей”, – йдетьсяу повідомленні.

У компанії наголосили, що не будуть продовжувати вести бізнес в РФ.

“Сьогодні ми оголошуємо, що з сьогоднішнього дня Pfizer буде жертвувати весь прибуток нашого російського підрозділу на цілі, що забезпечують пряму гуманітарну підтримку народу України. Це буде зроблено на додаток до всіх інших нещодавно оголошених пожертвувань компанії Pfizer на користь України”, – йдеться в повідомленні.

У той же час в компанії додали, що не будуть починати нові клінічні випробування в Росії та припинять набір нових пацієнтів на клінічні випробування в країні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі