вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Петро Порошенко везе допомогу для Херсону та вантажівки українському війську

Андрій Кущенко


Суспільство

Петро Порошенко везе допомогу для Херсону та вантажівки українському війську

views1564

02.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

Петро Порошенко з волонтерами везе 10 вантажівок DAF для бригад на південному фронті та допомогу для жителів Херсона.

Про це повідомляє пресслужба політика.

«Ми знову їдемо на південь, у звільнений Херсон. Веземо п'ять автомобілів для героїв штурму Херсона 46–ої десантної бригади, веземо машини в окремий розвідбат Оперативного командування «Південь», веземо в батальйон логістики командування Десантно-штурмових військ, у 123-тю бригаду територіальної оборони Миколаївської області, веземо в 61-шу, де служать наші друзі, члени нашої команди, наші герої. Веземо в ЗСУ, тому що нічого важливішого зараз за нашу перемогу немає», – наголошує Порошенко.

«Це – новий десяток пофарбованих вантажівок DAF, зі зробленими нами кунгами, тентами. Артилерійські тягачі з новими колесами, з модернізованою паливною системою. Кожен робить все, що може для того, щоб наблизити перемогу», – наголошує п’ятий президент.

Порошенко подякував всім українцям, які перераховуть кошти для ЗСУ на рахунки ГО «Справа Громад». Як відомо, Фонд Порошенка подвоює зібрану суму. Зокрема, у Великій Британії вдалося законтрактувати подан дві сотні військових вантажівок DAF. Ця повнопривідна п’ятитонна дизельна вантажівка, яка може оснащуватись лебідкою і перевозити все, що потрібно для фронту: боєкомплект, харчі, воду і пальне в бочках. Частина автомобілів обладнана кранами для завантажування великокаліберних боєприпасів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі