п’ятниця, 30 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Патріотичний шедевр: українські фермери виростили гігантський державний герб на кукурудзяних полях (відео)

Мартирос Григорян


Суспільство

Патріотичний шедевр: українські фермери виростили гігантський державний герб на кукурудзяних полях (відео)

views1536

23.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українські фермери оригінально відзначили національне свято країни. Вони вирощували кукурудзяні поля у формі герба України. Цього року країна відзначає 30-ту річницю Незалежності від колишнього Радянського Союзу. 

Як передає «Патріот Донбасу», про це повідомляє болгарський телеканал Nova.

«Масштаб кукурудзяного герба дійсно вражає — 245 метрів в довжину і 138 метрів в ширину. За словами фермерів, було посіяно 400 тисяч насіння», — йдеться у повідомленні. 

Контекст 

Як раніше відзначала керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова у фейсбуці, велетенський герб України висіяли на полігоні аграрних інновацій Digital Field на полі в с.Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області. Сучасні інноваційні технології точного землеробства перетворили звичайне поле на витвір мистецтва. Для висіву герба підібрали найсучасніші ресурси: добрива, насіння, систему захисту, яка дозволить рослинам розвиватися та залишатися зеленими довший час. 

Рекордний тризуб висіяний на полі за 12 кілометрів від аеропорту Бориспіль і його добре видно з ілюмінаторів літаків, які пролітають над ним.  

Проєкт був створений з ініціативи компанії AgriLab та Limagrain. 

8 липня 2021 року герб внесли до реєстру як національний рекорд України в категорії «Наука і технології».