понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Оточення Путіна потрапляє під репресії через провал у наступі на Україну - Bild

Світлана Макарова


За кордоном , Російська агресія , Політика

Оточення Путіна потрапляє під репресії через провал у наступі на Україну - Bild

views124

22.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

Низка колишніх близьких союзників Путіна зникли з початку війни в Україні, причому деякі з них - за загадкових обставин. Імовірно, вони втратили свою свободу або життя.

Про це пише Bild.

Йдеться про тривале зникнення міністра оборони Сергія Шойгу. Багато ЗМІ писали, що у глави МО РФ проблеми зі здоров'ям. Чутки ще більше підігрілися, коли його дочка звинуватила Путіна в "маргіналізації" свого батька.

Зараз міністр знову в публічному просторі. Але Bild нагадує, що перші відео з нібито "живим" міністром багато хто вважав сфальсифікованим.

Інший посіпака Путіна - глава 5-ї Служби ФСБ Сергій Бесєда - зараз перебуває у в'язниці Лефортово в Москві. Раніше він був поміщений під домашній арешт на початку квітня за підозрою в розтраті держкоштів.

Bild уточнює, що "чистки" в ФСБ провели через побоювання Путіна, що хтось із секретної служби міг передати плани рф напасти на Україну західній розвідці.

Арешт Бесєди посилає іншим чіткий сигнал від Путіна: якщо ви зрадите мене – ви опинитеся у в'язниці, йдеться в матеріалі видання.

У середині березня Путін також заарештував одного з вищих воєначальників Москви - заступника начальника російської національної гвардії - генерала Романа Гаврилова.

Затримання офіційно не підтверджено. Російські ЗМІ повідомили, що Гаврилов звільнений.

"Але всього за день до передбачуваного арешту Гаврилова Путін виправдовував війну в Україні і виступав проти "зрадників" у зверненні до свого уряду", - зазначають журналісти.

Існують дві версії арешту генерала, розповів журналіст Христо Грозєв: або витік військової інформації, що призвів до загибелі людей, або "розтрата коштів".

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі