понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Основні правила телефонного етикету, які має знати кожен

Мартирос Григорян


Lifestyle

Основні правила телефонного етикету, які має знати кожен

views1964

09.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

Телефонний етикет, він не йде в стороні від загальних правил гарного тону. У цей час досить важко уявити життя людини без телефону. Він просто необхідний як у діловому, так і в особистому житті. 

І сьогодні з його допомогою без особливих зусиль можна вирішити величезну кількість проблем. Однак, при цьому необхідно пам’ятати й про те, що спілкування телефоном вимагає від співрозмовників дотримання деяких правил.

Основні правила телефонного етикету

Не можна класти телефон на стіл під час зустрічей з людьми. Тому що індивідуальна зустріч — це найголовніше. А якщо ви будете відволікатися на дзвінок — це значить ви не поважаєте свого співрозмовника та ігноруєте його. Взагалі то люди дуже вразливо на це реагують. Ознака погано вихованої людини. Однозначно, телефон повинен бути прибраний зі столу.

Приберіть телефон зі столу, якщо не збираєтеся його з’їсти. Під час споживання їжі на столі може знаходиться тільки те, що належить до трапези: їжа, посуд, столове приладдя та декор. Тому прибираємо всі засоби зв’язку у сумочку/портфель або кишеню, їм не місце на столі.

Телефонним дзвінкам, як і будь-якій справі, є свій час. Не варто дзвонити рано-вранці до 9.00 і ввечері після 21 години. З малознайомими людьми краще не спілкуватися телефоном у вихідні дні, якщо це не застережено заздалегідь.

Необхідно пам’ятати, що під час приватної бесіди не рекомендується звертатися до малознайомої людини на «ти». Не варто звертатися до своєї співрозмовниці зі словами «зайка», «люба», «душка» тощо. Також не чемно називати свого співрозмовника «дівчина», «чоловік», «жінка».

Вкрай неприпустимо жувати, їсти й пити під час телефонної розмови. Усе це є ознакою поганого тону і виражає неповагу до співрозмовника.

Розмовляючи мобільним телефоном, постарайтеся не робити це в безпосередній близькості від людей, адже своїми розмовами ви можете доставити їм купу незручностей.

Не варто одночасно розмовляти телефоном і, наприклад, із продавцем, касиром, офіціантом тощо. Це вкрай неповажно стосовно співрозмовника.

Дуже часто буває так, що дзвінок із якихось причин переривається. Ви передзвонюєте — і не можете додзвонитися, чуєте в трубці прикрі часті гудки. Щоб не потрапляти в незручну ситуацію, достатньо знати: передзвонює та людина, яка була ініціатором дзвінка.

Якщо ви помилилися номером, вибачтеся і потім завершуйте розмову.

Не скидайте дзвінок — це неввічливо. Краще відповісти та попросити передзвонити через конкретний проміжок часу.

Рекомендую в усіх державних установах та громадському транспорті телефон ставити на безшумний режим. Взагалі, за правилами гарного тону, повний сигнал допускається вдома або на прогулянках (тобто там, де гучний звук вашого девайса нікому не завадить).

Додам, що ТЕЛЕФОН — це все одно що гігієнічна норма. А гігієна — справа особиста, інтимна, тому не завжди варто присвячувати сторонніх в подробиці процесу.