вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Опубліковані фото наслідків приходу «руського миру» у Сєвєродонецьк

Олександр Слов'янець


Новини окупації

Опубліковані фото наслідків приходу «руського миру» у Сєвєродонецьк

views381

06.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Сєвєродонецьку, як і в інших  окупованих містах, вже спостерігається гуманітарна катастрофа. І катастрофічне становище поглиблюється попри заяви окупаційної адміністрації та пропагандистів, що «життя налагоджується». Пропагандисти продовжують знімати відео про «мирне життя» та подяки за видану гуманітарну допомогу.  

 

Що може налагоджуватися, якщо в місті немає енергопостачання, немає води, немає газу? Окупанти оголосили, що всі мешканці, в  оселях яких повибивало вікна, можуть, звернутися із заявкою щодо їхнього відновлення.

Але, як виявилося, це був виключно пропагандистський хід про нібито піклування про населення. В результаті, усі ті, хто звернувся, отримали відповідь, що вікна вставлять лише тоді, коли посунуть лінію фронту далі від міста та завершиться війна. Поки людям пропонують закривати вікна плівкою. Це дуже «корисна» порада, особливо в умовах холодів, що досить скоро розпочнуться.

Дуже показова історія відбувається щодо призначення російської пенсії. У людей вимагають українські підтверджуючі документи з українськими державними печатками. Це прихильників «руського миру» дуже бентежить та пригнічує. 

Ось на фото черга у Сєвєродонецьку за безплатною їжею.

Це фото з однієї з лікарень міста

Нагадаємо, що окупанти перевіряли речі батьків перед школою 1 вересня у Херсоні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі