вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Опитування показало, скільки українців готові переїхати у зв'язку з відключеннями електроенергії

Наталя


Суспільство , Події

Опитування показало, скільки українців готові переїхати у зв'язку з відключеннями електроенергії

views534

24.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Згідно з опитуванням, більшість українців (65%) у разі відключення світла у холодну пору року залишатимуться на своєму нинішньому місці проживання. 14% респондентів мають намір їхати в інші області України чи за кордон, а ще 20% не визначилися.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного дослідницькою компанією Gradus Research.

Таким чином, як зазначають соціологи, сумарно 34% респондентів можуть складати потенційну наступну міграційну хвилю, яка осяде в західних областях України та за кордоном.

Щодо ситуації з опаленням, то більшість (55%) опитаних при обігріві їх домівок залежать винятково від центрального опалення, тоді як винятково від автономного – 33%, а 5% мають можливість одночасно користуватися і тим, і тим. Серед тих, хто має лише центральне опалення, близько половини (48%) опитаних декларують відсутність альтернативних способів обігріву власного житла, тоді як ті, хто має альтернативний спосіб, говорять, що це переважно електричні обігрівачі (48%).

Опитування проведено дослідницькою компанією Gradus Research методом самозаповнення анкети в мобільному додатку за фінансової підтримки Європейського Союзу та у партнерстві з Центром економічного відновлення. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю мешканців понад 50 тисяч у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном. Опитано впродовж 21-24 жовтня 2000 респондентів.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі