субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти знову не пропустили ОБСЄ на окуповані території в районі Золотого та Молодіжного

Наталя


ООС , Події

Окупанти знову не пропустили ОБСЄ на окуповані території в районі Золотого та Молодіжного

views160

29.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Луганській області російські бойовики вкотре не пропустили два патрулі СММ ОБСЄ до окупованих районів. Спостерігачі ОБСЄ прямували з підконтрольних урядові районів.

Про це повідомили в оперативному звіті Місії ОБСЄ № 31/2021 від 27 листопада.

«Перша заборона доступу відбулася о 09:10 приблизно за 350 м на північ від південного краю ділянки розведення сил і засобів у районі н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська). Друга заборона доступу відбулася об 11:10 на блокпості збройних формувань на автошляху Т0504, орієнтовно за 1,5 км на південний захід від н. п. Молодіжне (непідконтрольний урядові, 63 км на північний захід від Луганська). В обох випадках члени збройних формувань мотивували це «наказами від своїх командирів». У першому випадку вони також послалися на «відсутність гарантій безпеки», йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що того ж дня о 08:40, на блокпості НЗФ РФ біля південного краю ділянки розведення в районі Золотого один з бойовиків не пропустив інший патруль Місії на ділянку розведення, також посилаючись на «накази від своїх командирів». Цей патруль мав посприяти перетину зазначеним патрулнм СММ ОБСЄ в непідконтрольні українському урядові райони.

В ОБСЄ вкотре констатували, що такі заборони не лише обмежують свободу пересування Місії через лінію зіткнення, але й перешкоджають здійсненню матеріально-технічного забезпечення СММ, яке є вкрай необхідним для її ефективної роботи.

Нагадаємо, 23 листопада російські збройні формування не пропускали патрулі місії ОБСЄ в районі Золотого, біля Станиці Луганської та Молодіжного. Проте, у районі Мирного спостерігачам все ж вдалося зафіксувати дев’ять одиниць військової техніки окупантів, розміщених з порушенням Мінських домовленостей.