понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти жорстоко побили мешканку Херсона через відмову віддати український паспорт

Cіпратов Роман


Російська агресія , Суспільство

Окупанти жорстоко побили мешканку Херсона через відмову віддати український паспорт

views97

25.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Літню журналістку та волонтерку з Херсона жорстоко побили російські окупанти, коли вона відмовилася віддати їм свій український паспорт.

Про це повідомили у Першому медичному об'єднанні Львова, де перебуває постраждала.

Як розповіли медики, 70-річна Тетяна Антонюк ледве змогла залізти в машину та втекти з ворожого блокпоста, перебуваючи у напівнесвідомому стані. Російські нелюди зламали їй хребет. Вже понад місяць жінка перебуває у лікарні Св. Луки Першого медоб'єднання Львова.

«До травня Тетяна категорично відмовлялася покидати окупований Херсон. Виїхати згодилася лише після вмовлянь чоловіка, який воює в ЗСУ і дуже переживав за її безпеку. Авто, яким жінка виїздила з сусідами, зупинили на ворожому блокпості. Нелюди відібрали у них всі цінні речі. Коли Тетяна відмовилася віддавати українського паспорта ‒ це була її принципова позиція як українки ‒ почали лупцювати. Втекти їй вдалося дивом», – йдеться у повідомленні.

Евакуаційним потягом у важкому стані вона дісталася до Львова, де була госпіталізована до Лікарні Святого Луки. Обстеження показало перелом хребта та сильні забої голови. Жінка частково втратила слух і не могла рухатися без сторонньої допомоги. Аби Тетяна ходила, нейрохірургам довелося зробили складну вертебропластику, іншими словами ‒ ввести у зламану ділянку спеціальний кістковий цемент

«Операція минула успішно. Херсонка Тетяна вже підводиться з ліжка і налаштована рішуче. Каже: лікуватися довго не буде, адже відлежуватися нема часу – потрібно волонтерити! Ми бажаємо їй швидкого одужання і пишаємося такими сильними українськими жінками», – зазначили медики.