понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти стягнули до лінії фронту понад 100 одиниць військової техніки

Cіпратов Роман


ООС

Окупанти стягнули до лінії фронту понад 100 одиниць військової техніки

views144

20.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували в ОРДЛО 102 одиниці військової техніки окупантів, яка розміщена з порушенням Мінських домовленостей.

Про це повідомляє прес-служба Об’єднаних сил.

За інформацією СММ, у районі окупованих сіл Покровка та Тернове у Донецькій області виявлено танки Т-72 та Т-64, САУ 2С1, буксировані гаубиці Д-30 та інша військова техніка терористів.

Зазначається, що бойовики вкотре перешкоджали роботі патрулів Місії на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

«Так, 17 грудня збройні формування РФ двічі не дозволили патрулям СММ ОБСЄ проїзд на тимчасово окуповані території через блокпости біля південного краю ділянки розведення в районі ЗОЛОТЕ та в районі МОЛОДІЖНЕ, що відображено в оперативному звіті СММ ОБСЄ», – йдеться у повідомленні.

Крім того, бойовики за допомогою засобів радіоелектронної боротьби створювали перешкоди для роботи безпілотного літального апарату Місії на Луганщині.

У прес-службі ОЗ наголосили, що порушення з боку незаконних збройних формувань свідчать про створення ними передумов для подальшої ескалації напруги на лінії фронту, а також спроби приховати злочинну діяльність від міжнародних спостерігачів.