понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти поширюють фейки, щоб повернути евакуйованих мешканців до Маріуполя

Cіпратов Роман


Російська агресія

Окупанти поширюють фейки, щоб повернути евакуйованих мешканців до Маріуполя

views57

25.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

В окупованому Маріуполі загарбники розповсюджують нібито «секретну» інформацію про будинки, що підлягають знесенню, з метою повернути до міста евакуйованих мешканців.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, у підконтрольних росіянам пабликах сьогодні поширена «таємна» інформація про будинки в Маріуполі, які підлягають знесенню. Інформація поширюється досить швидко та викликає великий резонанс серед маріупольців у евакуації.

«Ця інформація є свідомим фейком. Проаналізувавши перелік будівель, ми впевнено можемо заявити, що найменш 30 відсотків з цього переліку взагалі не мають пошкоджень», – наголосив Андрющенко.

Він додав, що мета поширення такої дезінформації єдина ‒ через психологічний вплив і страх втратити останнє змусити маріупольців з евакуації повернутися додому, до Маріуполя, де для окупантів катастрофічна нестача працездатного населення.

«То ж ‒ не вірте. Не перейматесь і не піддавайтесь паніці. Вас свідомо тягнуть в дорогу в один кінець для використання в якості сучасних рабів росії. Це робота російського ІПСО і з реаліями знесення будівель немає нічого спільного», – наголосив Андрющенко.