субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти планують провести псевдореферендум максимально таємно

Олександр Слов'янець


Новини окупації , Події

Окупанти планують провести псевдореферендум максимально таємно

views405

20.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Окупанти планують по максимуму приховати дані про людей, які будуть організовувати фейковий референдум на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, росіяни планують утаємничити все, що пов’язано з людьми, які будуть брати участь у цьому шоу, яке не має жодних юридичних наслідків для України.

На усіх так званих «виборчих дільницях» будуть заборонені фотофіксація події та знімання відео. Це нібито зроблено для безпеки організаторів та учасників так званого «референдуму».

Знімати можна буде лише «акредитованим ЗМІ», в ролі яких будуть класичні пропагандистські ресурси, що зможуть зробити необхідну картинку.

А чого так бояться росіяни, якщо все так планують приховувати? Тут все досить просто. Окупанти розуміють, що ті люди, які будуть організовувати та проводити цей фейковий «референдум», будуть мати проблеми з кримінальною відповідальністю за ці дії. Зокрема, це відповідальність за статтею 110 ККУ – посягання на територіальну цілісність України. Саме за цією статтею притягували до відповідальності осіб, причетних до організації псевдореферендуму 11 травня 2014 року.

У більшості випадків одними з головних доказів по цих справах під час розгляду були відео та фото з так званих «виборчих дільниць», де були зафіксовані фігуранти кримінальних проваджень.

Якщо росіяни хочуть приховати обличчя організаторів та учасників референдуму, то, скоріш за все, вони не впевнені, що українське правосуддя не дістане колаборантів. 

Нагадаємо, що  знищено «полум’яного пропагандиста ленінського типу» з окупованої частини Луганщини.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі