неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупанти на Донбасі вивели понад 100 танків, гармат та гаубиць

Наталя


ООС , Події , Озброєння та техніка

Окупанти на Донбасі вивели понад 100 танків, гармат та гаубиць

views160

17.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

Спостерігачі ОБСЄ виявили на окупованій території Луганської та Донецької областей скупчення російської військової техніки окупантів за лініями відведення, розміщену поза виділеними місцями зберігання.

Про це йдеться у щоденному звіті СММ ОБСЄ від 16 лютого 2022 року.

За інформацією, у Донецькій області Місія зафіксувала озброєння, розміщене з порушенням ліній відведення: 2, ймовірно, буксировані гаубиці на території об’єкту біля житлового сектору в підконтрольному урядові районі та 2 танки в непідконтрольному урядові районі на полігоні поблизу н. п. Бойківське (кол. Тельманове; 67 км на південний схід від Донецька), у зоні, де згідно з пунктом 5 Меморандуму від 19 вересня 2014 року розміщення важкого озброєння та військової техніки заборонено.

Крім того, СММ ОБСЄ виявила 82 танки, 38 артилерійських гармат та 10 самохідних гаубиць, розміщених за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання озброєння у тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей.

Російську військову техніку окупантів спостерігачі зафіксували на пʼяти полігонах поблизу населених пунктів Покровка (36 км від Донецька), Круглик (31 км від Луганська), Мирне (28 км від Луганська), Шимшинівка (27 км від Луганська) та Міусинськ (62 км від Луганська).

Нагадаємо, 16 лютого окупанти збільшили вогневу активність на Донбасі та застосували заборонене озброєння.