понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Обрано найгарніше село в Україні (фото)

Мартирос Григорян


Суспільство

Обрано найгарніше село в Україні (фото)

views4782

30.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

З 25 вересня до 25 жовтня тривало онлайн-голосування за найкраще українське село. Всього у конкурсі взяли участь понад 200 сіл з усієї України. Це проєкт про естетику, натхнення, нові подорожі та спогади. 

Як передає «Патріот Донбасу», конкурс проводила платформа madeinukraine.org. Результати опублікували на сайті організаторів конкурсу. 

Найгарнішим стало село Старий Кривин Хмельницької області — за нього віддали 11 498  голосів.

 Друге місце посіло в онлайн-голосуванні село Цвітне Олександрівської громади Кропивницького району Кіровоградської області. Населений пункт Цвітне отримав 11 007 голосів.


Село Пасічне Івано-Франківської області, яке, за результатами голосування, стало третім, набрало 4724 голоси.


Варто зазначити, що переможця оголосять 16 листопада, до того часу працюватиме журі конкурсу. 

Переможець отримає 100 тисяч гривень на розвиток громади.

Історична довідка про село Старий Кривин

Старий Кривин — село на півночі Хмельницької області. Засноване у 1602 році. Відомо, що навколишні землі були залюднені ще в найдавніші часи, про що свідчать виявлені тут матеріали доби неоліту, бронзи (група курганів східнотшинецької культури на південних околицях Кривина), раннього заліза в урочищі Завитки.

У селі збереглася дерев'яна церква в стилі українського бароко, що своєю формою схожа на корабель. Її збудувала кривинська громада майстрів-теслярів у 1763 році.

Крім старовинної церкви, у Старому Кривині на вулиці Богдана Хмельницького росте дуб-велетень — Олин дуб. Обхват стовбура — 6 м, висота — 30 м, вік — близько 600 років.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі