понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Німеччина допоможе відновити захисний бункер під Одесою

Наталя


Російська агресія , Політика

Німеччина допоможе відновити захисний бункер під Одесою

views124

28.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Німеччина допоможе відбудувати захисний бункер під Одесою у рамках підтримки України у військовій сфері.

Про це під час виступу у Бундестазі повідомила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, передає Укрінформ.

За її словами, ФРН все ж підтримує нашу країну у військовій сфері. Про це з-поміж усього іншого свідчить надання Україні п'яти тисяч захисних шоломів.

Глава МЗС ФРН розповіла про плани допомогти Україні відновити захисний бункер під Одесою та анонсувала першу ознайомчу поїздку на об'єкт.

«І Німеччина підтримує Україну також у військовому плані. А саме, і я б хотіла про це чітко заявити тут — на виконання українського бажання ми зараз постачаємо захисні шоломи. Це ж стосується і питання «захисного бункера під Одесою». Кілька днів тому був заклик до нас підтримати його відновлення. І завтра відбудеться перша ознайомча поїздка туди» — заявила Бербок.

Також вона додала, що українські офіцери брали участь у програмах військової освіти при федеральному міністерстві оборони ФРН, а підтримка України Німеччиною в рамках трастового фонду НАТО склала понад 8 млн євро з 2014 року.

Водночас, міністр нагадала, що офіційний Берлін продовжує дотримуватися позицій щодо непостачання Україні летального озброєння.

Нагадаємо, у Міністерстві оборони Німеччини заявили про передачу Україні 5 тисяч військових захисних касок.