п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Непотрібні Німеччині БМП Marder все одно не хочуть передати Україні - Bild

Світлана Макарова


За кордоном , Політика , Озброєння та техніка

Непотрібні Німеччині БМП Marder все одно не хочуть передати Україні - Bild

views74

22.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Міноборони Німеччини є понад 60 БМП Marder, які не планується використовувати, але при цьому їх також не передають Україні. 

Про це з посиланням на таємний документ Міноборони ФРН повідомляє німецький таблоїд Bild.

Згідно з документом, бундесвер має у своєму розпорядженні "понад 62 Marder конфігурації A3, які більше не використовуються". З них 32 за потреби можна полагодити й використати знову, ще 30 — лише використати для запчастин.

Джерело Bild зазначає, що для приведення доступних Marder у бойову готовність знадобиться багато часу — від дев’яти до дванадцяти місяців, але якщо залучити німецькі оборонні підприємства, цей процес пришвидшиться.

Видання додає, що раніше офіційні посадовці Німеччини заперечували наявність у них бронетранспортерів, про які просила Україна. Зокрема, таку відповідь Міноборони ФРН надало виданню Focus, яке першим повідомило про Marder.

"Самі числа показують, що не через технології, а лише через політичне небажання ми не обіцяємо надати Україні Marder, принаймні на осінь", — зазначає джерело Bild.

Нагадаємо: у квітні німецька газета Welt am Sonntag повідомила, що німецький концерн Rheinmetall звернувся до федерального міністерства економіки з проханням дати дозвіл на постачання 100 бойових машин піхоти Marder Україні.