понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Не виключаються обстріли російським агресором залізничної інфраструктури на заході України - ЦПД

Світлана Макарова


Російська агресія , інформаційна війна

Не виключаються обстріли російським агресором залізничної інфраструктури на заході України - ЦПД

views292

22.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

Війська російського агресора можуть планувати обстріли залізничної інфраструктури у західних областях України. На це натякають повідомлення в Telegram-каналах, які підтримують дії ворога.

Відповідну інформацію оприлюднив Центр протидії дезінформації при РНБО.

"У кількох проросійських Telegram-каналах, що здійснюють медіасупровід війни рф проти України, з’явилася інформація щодо отримання росіянами "повного і точного списку координат залізничних мостів Західної України". Водночас зазначається, що "мостоповалу быть", — повідомили експерти.

Аналітики Центру протидії дезінформації підкреслили важливу деталь: відомості щодо місця розташування об'єктів залізничної інфраструктури, в тому числі віадуків і мостів, ніколи не були державною таємницею. Вони є у вільному доступі.

Експерти припускають, що такий інформаційний "вкид" може бути частиною психологічної операції. Її мета — посіяти паніку серед жителів західних регіонів. Однак у світлі загроз РФ вдарити по колонах НАТО, які постачають озброєння Україні, не можна повністю виключати обстрілів залізничної інфраструктури.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі